הסכם גרושין

הנישואין פוקעים כאשר חלילה אחד מבני הזוג הולך לעולמו או כאשר מתקבלת החלטה להתגרש. הגירושין מחייבים קביעת הסדר כולל לגבי כל העניינים הקשורים ו/או כרוכים בגירושין ו/או נובעים מחיי הנישואין לרבות, ענייני הטיפול בילדים, משמורת וחלוקת זמני שהות, מזונות ילדים ומזונות אשה, חלוקת רכוש ויחסי ממון בין בני הזוג.

ההסדר יכול להיקבע בפסק דין או בהסכם גירושין אליו הגיעו הצדדים לאחר משא ומתן באופן ישיר או בסיומו של תהליך גישור ותיווך. כתנאי להיות הסכם הגירושין בר תוקף משפטי מחייב ובר אכיפה בלשכת ההוצאה לפועל, יש להביאו לאישור בית המשפט או בית הדין.

כל סכסוך משפחתי, ובוודאי סכסוך גירושין, הוא כואב ומורכב ומומלץ למצות את כל הדרכים כדי לפתור אותו בהסכמה ולא במלחמה.

חשוב לזכור, כי הסכם הגירושין, במיוחד כאשר לבני הזוג ילדים משותפים צעירים, הוא צופה פני עתיד ומהווה מעין “תעודת ביטוח” עבור כל אחד מבני הזוג. מכאן, החשיבות בקבלת ייעוץ משפטי מעו”ד מומחה ובעל ניסיון שידע להדריך אותך בסבך דיני המשפחה בכל שלב בדרך, יסייע לך להעריך את האפשרויות המשפטיות הזמינות לך על מנת לקבל החלטות מושכלות, ויסביר לך את המשמעויות המשפטיות הנובעות מכל התחייבות או וויתור שתידרש/י לעשות במסגרת ההסכם.

אני מייעצת בכל מגוון הנושאים המשפטיים המשפיעים על המשפחה וצריכים למצוא הסדר בהסכם הגירושין: עילות גירושין, זכויות וחובות בני הזוג כתוצאה מקשר הנישואין; יחסי הורים וילדים – אחריות הורית, משמורת וחלוקת זמני שהות בין ההורים; מזונות ילדים; חלוקת רכוש וזכויות פיננסיות.

אני מאמינה בגישה קונסטרוקטיבית לפתרון בעיות באופן המשמר כבוד ומעודד הסכמות, ומעודדת את לקוחותיי לאמץ גישה זו כדי לסיים את הגירושין בצורה מכבדת, יעילה ומוצלחת ככל האפשר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן