לקוחות מספרים

” לדליה היקרה, תודה על מסירות הנפש שלך, ליווית אותי בתקופה מאוד לא פשוטה בחיי. תקופה שבה נאלצתי להתמודד במאבק משפטי לא קל מאבק שלולא אישיותך המיוחדת והמכילה ברור לי כי לא הייתי מצליח לעבור אותה ללא פגע.. ברצוני להודות לך על תוצאה משפטית מעולה עבורי ועבור בני הקטן והאהוב.

דרכך המיוחדת לתמוך בי ברגעי המשבר והיאוש בתקופה לא פשוטה זו ולהצליח למרות כל הקשיים לרומם את רוחי ולהאמין את שאמר הרב נחמן מברסלב  “אין יאוש בעולם כלל”!! אני מאחל לך שתמיד תצליחי בפועלך החשוב לאנשים במצבים דומים ברודפך אחר הצדק. תעלי מעלה מעלה ותזכי לכל הטוב. אמן.. שרון זערור”

“התוצאות היו פנטסטיות דליה עזרה לי בתביעת אבהות ומזונות לילדי לאחר שאביו לא הכיר בו. דליה עשתה את התהליך כולו פשוט מאוד עבורי. השיבה לשאלותיי הרבות והכינה אותי לקראת כל שלב בדיון, כך שהרגשתי יותר שליטה בתהליך. בסופו של יום, בעזרת הידע והמקצועיות שלה הצלחנו בתביעה ואני יכולה היום לגדל את הילד שלי בכבוד. פריבה”

“עורכת דין חדה, חריפה ויודעת היטב את החוקים. היא היתה מסוגלת לקחת תהליך מורכב מאוד (גירושין) ולשבור אותו במונחים שאני יכול להבין ולעבד. זה אפשר לי להיות בטוח, לקבל החלטות מושכלות ובסופו של דבר להגיע לתוצאה חיובית. אני ממליץ בחום על עו”ד שקד שעשוע.” דניאל.ש.

“אף פעם לא הרגשתי לבד בתהליך הזה. דליה היתה יותר מסתם עורך דין המספק ייעוץ וייצוג. היינו צוות המנסה להשיג תוצאה סבירה עבור כל הצדדים הנוגעים בדבר. אני ממליץ על דליה בתור עורך הדין הנכון להיות בצד שלך. – ברוך ג.

“בעלת ידע רב, אדיבה ויעילה. נכנסתי לבדי ולא ידעתי מה אני עושה. הייתי פגועה ומבוהלת מאיך שייראו חיי לאחר הגירושין. הידע הרב של דליה, האמפטיה וההסברים המפורטים בכל שעה שהייתי צריכה, הפכו את התהליך לפשוט יותר.  הגירושין שלי טופלו במהירות וביעילות והיא עבדה קשה כדי להביא לי את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. אני מאוד ממליצה על עו”ד דליה קד שעשוע” פאינה ק.

ללא היסוס, אני ממליצה על דליה שקד שעשוע. מקצוענית בדיני משפחה.  אם יש משהו מדהים שאני חייבת לומר עליה, היא סוג של אדם שמעבר לתואר שלה היא מונעת על ידי עקרונות של אתיקה, צדק וכבוד. מעבר לטיפול המשפטי בגירושין שלי, היא ידעה לתת לי עצות טובות, תקווה וחיזקה בי את האמונה בעצמי, הכל בהגינות ובנועם. אני מרגישה אסירת תודה על שפגשתי אותה.” גלית

“דליה טיפלה במאבק שלי להסדרי ראייה על הנכדים שלי במקצועיות וברגישות יוצאת דופן. בשנת 2012 איבדתי את בתי בנסיבות טרגיות. בנוסף להתמודדות הקשה עם השכול הנורא, נאלצתי להתמודד גם מול חתני שסירב לאפשר לי לקיים כל קשר עם נכדיי. לדליה הגעתי בהמלצת קרוב משפחה שבורה ומיואשת לאחר ששני עורכי דין אמרו לי שאין לי כל סיכוי לקבל הסדרי ראייה בבית משפט.  דליה טיפלה בענייני בשקידה רבה ובעדינות ולבסוף קיבלתי הסדרי ראייה נרחבים ונכדיי זכו במשפחה חמה ואוהבת.” ש.ג.

“הטובה ביותר … באתי לדליה לאחר חוויה איומה עם עורך הדין הקודם וזו היה ההחלטה הטובה ביותר שיכולתי אי פעם לעשות. דליה היא פשוט הכי טובה. היא כנה וחכמה מאוד. היא ענתה על כל השאלות שלי וסיפקה לא רק ייעוץ משפטי ברמה גבוהה אלא גם את התמיכה שהייתי הכי זקוקה לה בתהליך הגירושין. בסופו של דבר היא עזרה לי להשיג כל מה שרציתי ולא יכולתי להיות מאושרת יותר”. ד.ד.

“מגשרת מדהימה.. כשהגעתי לדליה הייתי שבר כלי ואיבדתי כל תקווה להחזיר אלי את בתי היחידה שכתוצאה משטיפות מח של אמא שלה במהלך תהליך הגירושין “מחקה” אותי וסירבה לכל קשר אתי. הייתי על תקן “כספומט” בלבד. דליה עזרה לי בתהליך של גישור לבנות מחדש את הקשר עם בתי. היא מאוד סבלנית, מוסרית וידענית ואני אסיר תודה לה על כך.” דניאל

“הייתי מזועזעת ואובדת עצות כשאחותי תבעה אותי וביקשה לבטל את צוואתה של אמנו המנוחה. הכשרתה של דליה כיועצת מוסמכת למשפחה בשילוב עם יכולותיה המשפטיות וניסיונה רב השנים, עזרו להשיג תוצאות אופטימליות במשפט ולממש את רצונה האחרון של אמי. אני מודה לך על הרגישות, הסבלנות והמקצועיות הרבה ובהחלט ממליצה לכל מי שזקוק לעו”ד לירושות וצוואות. יישר כח!” אילנה מור חיים

“רציתי מאוד להודות לך על כל העזרה שנתת לי באחד מרגעי המשבר הקשים שעברתי בחיי. עזרת לי לזכור מה חשוב באמת ועל מה חבל לבזבז משאבים ואנרגיה. לצידך הרגשתי שאני לא לבד בתהליך הגירושין. היית שם בשבילי בכל רגע נתון ועל כך אני אסירת תודה” עדנה ש.

“עו”ד שקד-שעשוע טיפלה בתביעתי למשמורת משותפת. אני עורך דין והופניתי אליה על ידי עורכי דין אחרים. עובדה שאומרת רבות על המיומנות שלה, המוניטין, היושרה, ויכולתה להשיג תוצאות טובות. היא בעלת ידע רב, אמינה, חרוצה ואמתית. תמיד אומרת את האמת גם אם זה לא מה שאתה רוצה לשמוע.” פ.א.

“תמיד מוכנה לכל תרחיש ואי אפשר להפתיע אותה דליה היא בעלת ידע וניסיון רב בחוקים ובמערכת המשפטית אך גם עם המון הבנה וחמלה למצבו של הלקוח שלה, צרכיו ורצונותיו. במקרה שלי, היא תמיד השיבה לשאלותיי (גם בשעות הערב המאוחרות, בסופי שבוע ובחגים) ודאגה לוודא שאני מבינה היטב את הסיטואציה ולמה לצפות. לפני כל דיון בבית המשפט היא הקפידה להכין אותי היטב, שלא יהיו הפתעות. אני מרוצה מאד מהתוצאות. כשדליה היא עורכת הדין שלך, אין לך הפתעות!! היא מתכוננת לכל האפשרויות !!! ממליצה בחום.” רינה אוליאל

הרגשתי שהיא רואה אותי ואת הילדים, שאני לא “עוד תיק” בשבילה… הגעתי לדליה לאחר שאבי ילדיי יזם תביעה לביטול דמי המזונות בעקבות ההלכה החדשה. זה היה הליך משפטי מורכב  ומאתגר, גם בהיבטים הכלכליים והרגשיים.  מעבר להגנה המשפטית הטובה ביותר, דליה הצליחה לענות גם על הצרכים ההוליסטיים והרגשיים שלי ושל ילדיי. אף פעם לא הרגשתי חסרת אונים, תסכול שאני שומעת מאנשים אחרים בנסיבות משפטיות דומות. המקרה שלי היה קשה, אבל בסופו של דבר, בגלל החריצות של דליה, זכינו לתוצאות טובות. אני ממליצה על דליה בכל לב.

“כשדליה לצידך את מרגישה שיש לך על מי לסמוך דליה סיפקה לי את העצה הטובה ביותר ואת השירות מאז הרגע הראשון שנפגשנו. היא הוכיחה הרבה ידע, אמפתיה ומקצועיות מירבית בייצוג המקרה שלי. היא עזרה לי להבהיר דברים, להבין את כל האפשרויות שלי ולגבש את הגישה הטובה ביותר לצרכים שלי. דליה היתה מעורבת אישית בכל ההיבטים של המקרה שלי, שמרה על תקשורת פתוחה תמיד והיתה זמינה בכל עת. יש לי שלווה מוחלטת בידיעה שהיא מטפלת בענייני ודואגת לאינטרסים שלי.” יעקב ל.

“דליה ייצגה אותי בגירושים שלי. היא נכנסה במהירות ל”עובי הקורה” והיתה מסוגלת לעכל היסטוריה ארוכה של אירועים מהר מאוד. דליה היא יצירתית מאד, ידענית ובעלת ניסיון, מה שעזר לנווט את התהליך המשפטי במהירות וביעילות. בבית המשפט הרגשתי ביטחון ושקט נפשי כי ידעתי שבחרתי את עורכת הדין הנכונה.” ג’.כ.

“זאת הפעם הראשונה שאני צריכה לשכור עורך דין. התרשמתי באמת מתשומת הלב האישית ומרמת השירות שקיבלתי מדליה המדהימה. היא עזרה לי לעשות טרנספורמציה אמתית בחיי.  תמיד הרגשתי שדליה באמת דואגת לי ושאני חשובה לה כאדם ולא סתם עוד לקוחה. מילים לא יוכלו לתאר את מה שבאמת קיבלתי במשרד של דליה. אני בהחלט ממליצה לכל מי שמחפש עו”ד עם נשמה..” רות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print