גירושין

“סוף מעשה במחשבה תחילה”

ההחלטה להתגרש אף פעם אינה פשוטה. בין אם הגירושין ביוזמתך, ובין אם נכפו עליך, זהו אירוע חיים היוצר לחץ ושינויים קיצוניים בכל תחומי החיים. הלחץ גובר במיוחד כשבגירושין מעורבים גם ילדים.

מעבר להשלכות הפסיכולוגיות, לתהליך הגירושין השלכות כלכליות, משפטיות וחברתיות המחייבות תכנון זהיר ודקדקני באופן הולם ומקצועי כדי לנווט בהצלחה את התהליך.

עניינים רבים מטרידים אותך, ובצדק: האם לעזוב את הבית? אם אעזוב, כיצד זה עשוי להשפיע על החלטות בית משפט בנוגע לזכויות שלי בבית או על הסדרי המשמורת של הילדים? איך ייראו חיי לאחר הגירושין? איפה אגור? כיצד אבטיח את הביטחון הכלכלי שלי? באיזה בית ספר הילדים ילמדו?

החששות שלך הם שלי. צמצום ההיבטים השליליים של הגירושין שלך מצוי בעדיפות עליונה שלי.

תכנון אסטרטגיה יעילה לגירושין

דיני המשפחה מכסים נושאים רבים בהתאם למצב האישי ולמשפחה שבה חיים. השונות באופן ההתמודדות של כל משפחה עם משבר הגירושין ממחישה את החשיבות ביכולת לזהות את האסטרטגיה המתאימה ביותר לכל לקוח ולקוח. מטרתי העיקרית בכל שלב בתהליך היא לסייע ללקוחותיי להעריך את האפשרויות המשפטיות הזמינות להם, על המשמעויות וההשלכות ארוכות הטווח שלהן, כדי לקבל החלטות מושכלות  לסיום קשר הנישואין בצורה יעילה ומוצלחת ככל האפשר.

התאמת אסטרטגיה נכונה ביותר עבורך היא הצעד הראשון בשאיפה לספק לך שקט נפשי על כל צעד ושעל בתהליך.

השפעת ההחלטות שלך היום על המחר

הניסיון מלמד, כי החלטות המתקבלות מתוך פחד או כעס עלולות לסבך את תהליך הגירושין ובהתאם, לייקר אותו שלא לצורך. החלטות שמתקבלות לפני פתיחת ההליך המשפטי עלולות להשפיע מאוד את החלטת בית המשפט ולהביא לתוצאה בלתי רצויה. מאידך, תכנון שקול ומדוד של הצעדים, לא רק שהוא ממזער את ההיבטים הרגשיים השליליים ומסייע בקבלת החלטות מושכלות ויעילות, אלא שבהרבה מקרים הוא מקדם שיתוף פעולה בין בני הזוג לפתרון המחלוקות מחוץ לכותלי בית המשפט. עם זאת, יש מצבים שהפניה לערכאה שיפוטית היא בלתי נמנעת.

אני אסייע לך לזהות מצבים אלו ובעת הצורך, אלחם למענך בנחישות ובמקצועיות במטרה להגן על זכויותייך המשפטיות..

כאשר ילדים מעורבים

לדאבון הלב, לעתים קרובות גובה המאבק המשפטי מחיר כבד לא רק מהמתגרשים, אלא גם מילדיהם הרכים הנאלצים להתמודד עם סיטואציה חדשה ומפחידה של פירוק הבית והשינויים הקיצוניים שעוברת המשפחה.

טובת ילדייך היא נר לרגליי והגנה על האינטרסים שלהם היא בראש מעייניי. כל החלטה שיש בה כדי להשפיע על עתיד ילדיך מתקבלת בזהירות וברגישות, תוך התמקדות בצרכים האינטלקטואליים, הרגשיים, החינוכיים והחברתיים של הילדים לפני, במהלך ולאחר הגירושין.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן