גט Control

גטControl – סדנת הכנה לגירושין

בעידן בו שיעור הגירושין עומד על כ-40% מכלל הזוגות הנשואים וממשיך להיות בעליה מתמדת, סדנת הכנה לגירושין המעניקה כלים פרקטיים ויישומיים למי שמצוי לפני, תוך כדי ואחרי תהליך הגירושין, הינה בבחינת “צו השעה” החברתי.

למי מיועדת סדנת גטControl?

סדנת  גטControl מיועדת לכל מי שהגיע להחלטה לפרק את קשר הנישואין אך לא יודע איך לעשות זאת באופן בו תצומצם למינימום ההכרחי הפגיעה בכל הנוגעים בדבר, לכל מי שמצוי בעיצומו של תהליך הגירושין ומרגיש כי איבד שליטה על התהליך והוא נגרר לסיבוכים מורכבים ויקרים, ולכל מי שזה עתה סיים את תהליך הגירושין  וחש מרוקן וחסר אונים מול המציאות החדשה. הסדנה מיועדת ליחידים אך אפקטיבית במיוחד אם שני בני הזוג נוטלים בה חלק.

מה קורה בסדנה?

סדנת  גטControl אשר שמה מעיד על מהותה חרטה על דגלה לסייע לכל מי שמצוי לפני, תוך כדי ואחרי תהליך הגירושין באמצעות מתן כלים אפקטיביים ויישומיים המספקים מענה הוליסטי לכלל הצרכים המשתנים והאינדיבידואליים על-ידי צוות מומחים רב-תחומי מעולמות המשפט, הטיפול וכלכלת המשפחה. יתרונותיה הבולטים של הסדנה הם בפיתוח, חיזוק וביסוס שליטה בתהליך הגירושין – שליטה אשר בתורה תביא ליותר שביעות רצון, צמצום עלויות התהליך המשפטי ושיפור מתמשך באיכות החיים.

כמה זמן נמשכת הסדנה והיכן היא מתקיימת?

סדנת  גטControl מציעה “פסק זמן” מסערת הרגשות המאפיינת את תקופת סיום החיים המשותפים ומזמינה את המשתתפים לסוף שבוע החל מיום שישי בשעה 10:00 ועד מוצאי שבת בשעה 18:00 במקום פסטורלי, ובתנאי אירוח בדרגה גבוהה.

כמה עולה הסדנה?

הסדנה עשויה לחסוך לך כסף רב הכרוך בהוצאות משפטיות יקרות.

המחיר כולל לינה, ארוחות ופינת קפה עשירה

מתי מתקיימת הסדנה הבאה?

הסדנה הבאה תפתח ביום ו’ 11/1/19 בשעה 10:00 ותסתיים ביום שבת 12/1/19 בשעה 18:00.


להרשמה לסדנה מלאו את הפרטים:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב print
Print
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן