מי אני

אני יודעת שההיצע גדול והבחירה בעו”ד שיענה על ציפיותייך עשויה להיות מאד מבלבלת ולכן אציג את עצמי בצורה תמציתית המשקפת ככל האפשר את כל המידע הדרוש לך לבצע את הבחירה המושכלת והנכונה ביותר עבורך.

משרדי הוקם בשנת 2000 ומציע ייצוג משפטי בתחום המשפחה ובתחום משפט העבודה.  אני בעלת תואר במשפטים (.LL.B) וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2000. כמו כן אני מגשרת מוסמכת משנת 2002 ויועצת מוסמכת למשפחה (.M.A). במהלך השנים צברתי ניסיון ומומחיות בפתרון בעיות משפטיות מורכבות העומדים לרשות לקוחותיי. מטבע הדברים, תפקידה המרכזי של המערכת המשפטית הוא להכריע בסוגיות המשפטיות שבתיק המשפטי וברוב המקרים, היא אינה מספקת מענה ההולם את הצרכים הרגשיים והמורכבויות האישיות המאפיינות את המשבר המשפחתי. השאיפה לספק ללקוחותיי מענה הוליסטי ומקיף באמצעות כלים להתמודדות טובה יותר עם האתגרים העומדים בפניהם, הובילה אותי להתמחות במסלול לימודי משפחה בו רכשתי כלים מתחומי ידע רבים המרחיבים ומעמיקים את ההבנה ביחסי הגומלין במשפחה, ומספקים מודלים יישומיים מתחום הפסיכולוגיה והאימון האישי לשיפור איכות החיים והתמודדות עם משברים.

מימוש הייעוד

עבורי, העיסוק במקצוע עריכת הדין הוא בבחינת מימוש הייעוד האישי שלי. האמון לו אני זוכה מלקוחותיי הבוחרים למסור לידיי את הטיפול בענייניהם הרגישים והאישיים ביותר אינו מובן מאליו. הכרה זו מביאה אותי לפעול בחריצות ובתשוקה במטרה להשיג עבור כל אחד מלקוחותיי את הפתרון המשפטי המיטיב ביותר, תוך מתן שירות אפקטיבי ואחראי, בדגש על מקצועיות, יצירתיות וחדשנות לצד יחס אישי וליווי לאורך כל התהליך המשפטי.

גישה פרואקטיבית ממוקדת לקוח

אני עושה דברים “קצת אחרת” מהגישה המקובלת. הניסיון מלמד שבמקרים רבים כתוצאה מריבוי “יועצים” ו”בעלי כוונות טובות” עלולים להיגרר במהירות לסכסוך ארוך, ממושך ויקר המשאיר את שני הצדדים מרירים ומאוכזבים. כשם שאנשים שונים זה מזה, כך גם הפתרון המשפטי הנכון ביותר משתנה מאדם לאדם וממשפחה למשפחה.

אני לא הולכת להגיד לך מה שאת/ה רוצה לשמוע רק כדי לקבל את הטיפול בתיק שלך. אני נגשת לכל מקרה מנקודת מבט מעשית מאוד – משקיעה מחשבה זהירה ויצירתית למציאת הדרכים הטובות ביותר להשיג את המטרות הספציפיות שלך כי עבורי, הצלחתך היא הצלחתי.

בגלל פוטנציאל הנפיצות הגבוה והמחיר האישי והכלכלי הכרוכים בפתיחת הליכים משפטיים – הן בסכסוך המשפחתי והן במערכת היחסים שבין עובד ומעסיק – אני משקיעה מאמצים רבים להביא לפתרון הסכסוך בדרכי שלום ונועם ולהגיע להסכם סביר לשני הצדדים. עם זאת, במצבים בהם המשפט הופך להיות בלתי נמנע, אני אאבק למען מימוש זכויותייך המשפטיות באסרטיביות ובמקצועיות בלתי מהוססת.

מה נחוץ לך כעת?

סמן את השירות הרצוי, השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם האפשרי.